Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Nově v nabídce trezory a sejfy SAFETRONICS

Nově v nabídce trezory a sejfy SAFETRONICS

Trezory SAFETRONICS nově v nabídce SAFFORT.CZ

 

Od dubna 2016 u nás naleznete to nejlepší z nabídky Českého výrobce SAFETRONICS!

Všechny trezory byly testovány v ČR či SK a splňují tak požadované směrnice pro uchovávaní krátkých či dlouhých zbraní a drahých cenností.

Využijte proto skvělé nabídky dopravy zdarma a vybavte svou domácnost krásným kouskem Českého zabezpečovacího systému Safetronics.

Safetronics nabízí veškeré typy trezorů ať už trezory do bank, sejfy do kanceláří, sejfy do firem. Prostě vybavení do větších i menších institucí.

Všechny trezory jsou certifikovány dle evropské směrnice ČSN EN 1143-1 a testovány u české společnosti TREZORTEST , s.r.o.

U Safetronics naleznete trezory v bezpečnostních třídách 0., I., II., III. a IV.,.

U trezorů a skříní na zbraně se setkáte s certifikáty S1 a Z2, všechny certifikáty jsou přikládány společně s trezorem.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 

Váš SAFFORT