Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Saffort v plné síle na Slovenském trhu

Saffort v plné síle na Slovenském trhu

Saffort v plné síle  na Slovensku

 

Od 1.10.2016 otvíráme další z naších specializovaných internetových online obchodů,  pro naše Slovenské zákazníky a partnery.

Náš e-shop s trezory je již online a vy si již dnes můžete stránky prohlédnout a zároveň si již sejf zakoupit či zarezervovat.

Doprava po celém Slovensku je zdarma, stejně jako po České republice, jste-li slovenským občanem, který si objednává trezor z českého e-shopu online a přeje si doručit na Slovensko, platí doprava zdarma. Jste-li českým občanem a objednáváte na slovenském e-shopu online, platí doprava také zdarma.  Pokud to řekneme jednoduše, dodáváme trezory po České Republice a Slovensku zcela zdarma bez dalších nákladů.

Sejf doručíme k nejbližším možným dveřím zdarma. V případě výnosu sejfu do vyšších pater, si přepravce účtuje částku 800,- CZK/28,- EUR. Tuto částku za výnos trezoru jsme nuceni připočítat k dopravě. Doporučujeme však zvolit si vlastní výpomoc.

U Trezorů a sejfů Rottner a T-SAFE, Vám zařídíme kotvení a výnos trezorů.

Za ukotvení trezoru ovšem účtují tyto továrny poplatek okolo 2.000,- CZK s DPH. Tato částka bude připočítána k celkové fakturované částce za sejf.

Budete-li si přát platit v CZK či v EUR, oba dva účtu jsou plně k dispozici.

Na Slovensku samozřejmě platí i forma dobírky. Tedy přebereme částku v hotovosti v EUR.

Slovenský e-shop saffort.sk, jsme se pro Slovenské občany snažili plně přeložit, za případné nedostatky se omlouváme. Věříme však, že český a slovenský jazyk si jsou velmi podobné a co je třeba bude vždy plně pochopeno.

Trezory od SAFFORT budou k dispozici plně online. Prodej trezorů bude směřován přes naše e-shopy saffort.cz ; saffort.sk ; saffort.lv ; saffort.lt ; saffort.pl . Fungujeme již v pěti státech Evropské Unie!

V případě dotazů k fungování našich e-shopů a obchodních podmínek, či podmínek dopravy, nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na našich nově zřízených emailech [email protected] , či přímo našeho ředitele pana Daniela Budína na emailu [email protected] .

Nově je pro naše klienty ze Slovenska zřízena zelená linka, která je zcela zdarma. Věříme že se nám bude na Slovenském trhu dařit a vyhovíme všem náročným a specifickým požadavkům kladeným od našich klientů.

Váš SAFFORT specialista