Skříňky na klíče, Trezory na klíče, Schránky

Trezory a skříňky pro úschovu klíčů

 

Spíše než doplňkem domácnosti, jsou trezory a schránky na klíče nutnou záležitostí, pro každou větší i menší společnost.

Představte si situaci z pohledu autobazarů či autosalonů. Vlastníte 100 vozidel ať už levných či velmi drahých a bojíte se o startovací klíče. V tento moment nastupují na řadu trezory, schránky, skříňky s potřebným počtem háčků pro zavěšení klíčů.

Naleznete hned několik typů trezorů a schránek na klíče a to základní bez certifikací a homolagací s klíčovým zámkem a velmi tenkou tloušťkou dveří či dražší a certifikované s elektronickým zámkem a atestem.

Autobazar, který má v nabídce vozy nad 1 milion korun, bude muset přemýšlet o trezoru s platnými certifikáty a to už kvůli pojišťovnám a pojistným limitům. Zda-li zvolit klíčový či elektronický zámek je už jen na klientovi samotném.

Také je potřeba před samotným nákupem sejfu popřemýšlet nad tím, kolik vlastně plánujete do trezoru na klíče umístit klíčů.

Na trhu naleznete schránky pro uložení od 20 do 2000 klíčů v různých velikostech, barevných provedeních, s certifikací či bez certifikace.

 

Všechny skříňky je možné uchytit na zeď či k podlaze. Vždy jsou předvrtány úchyty a přiloženy kotvící šrouby.

Pokud se na tyto typy trezorů podíváme z pohledu jakékoliv jiné kanceláře či firmy tak uznáte, že klíče od pinů, tržby, platebních karet, kanceláří a samotného zboží používáte každý den, tudíž schránku na klíče využije opravdu každý.

U nás naleznete schránky od Italské továrny Technomax a Rakouské továrny Rottner, Comsafe.

Zabezpečte tak chod Vaší firmy pohodlně a bez stresů!

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 

Váš SAFFORT