Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Sejfy Brihard

Sejfy Brihard

Brihard sejfy a trezory | Saffort

 

Brihard trezory jsou k dispozici v několika různých řadách: Sejfy Brihard home  jsou určeny pro ty, kteří hledají spolehlivý produkt za výhodnou cenu.Tyto trezory zahrnují různé velikosti a jsou vhodné pro skladování větších i menších předmětů,dokumentů, souborů s dokumenty a počítačů. Řada Brihard Protector je určena pro ty, kteří potřebují trezory s vyšší úrovení zabezpečení. Hledáte požární trezory? Pak zvolte požární sejfy Brihard Fire série testované a schválené pro 60 minut ohnivzdornosti na papír a 30 minut ohnivzdornosti pro bankovnky, a jiné papírové dokumenty. Schváleno SP Technical Research Institute Švédska.

Hledáte certifikované protipožární a  bezpečnostní trezor? Vyberte si Brihard Sumo trezory, které byly certifikovány jako bezpečnostní trezory po zasedání Evropské unie standardní směrnicí EN14450 a jsou v souladu s bezpečnostní třídou S1.Trezory Brihard Sumo  jsou certifikovány jako požárně odolné podle NT FIRE 017 standardu. To znamená, že jsou ohnivzdorné až 120 minut pro papírové dokumenty v závislosti na modelu sejfu. Brihard Sumo trezory se vyznačují vysokou hmotností (do 228 kg), což zabraňuje zloději aby trezor odnesl.

Ti, kteří hledají trezory s nejvyšším stupněm zabezpečení by se měli rozhodnout pro luxusní Brihard Grand série. trezory řady Brihard Grand jsou certifikovány jako bezpečnostní trezory dle směrnic Evropské unie, standardem normyČSN EN 1143-1 v I. bezpečnostní třídě a v bezpečnostní ohnivzdorné třídě NT FIRE 07. Jsou ohnivzdorné pro papírové dokumenty po dobu 60 minut.

Řada Brihard Hunter jsou zbraňové skříně určeny k ukládání loveckých a jiných zbraní,  s uložením pro 3-5 dlouhých zbraní. Zbraňové trezory jsou přísně kontrolovány předpisy dle evropských směrnic. Může se lišit částeně dle země kde se dané trezory na zbraně prodávají. Zbraňové skříně Brihard Hunter 3 a Brihard Hunter 5 jsou ideálním řešením pro lovce kteří vyžadují hlavně bezpečí rodiny a ochranu svých zbraní před nezvanými návštěvníky.