Stěhování trezorů, manipulace s trezory, doprava trezorů

Velmi zásadní otázkou při nákupu trezorů je, jak trezor dostat domů. Ano manipulace s trezorem může hrát velkou roli při výběru. SAFFORT ovšem tyto otázky řeší za Vás!

Váha trezorů

Váhu trezorů je třeba řešit v případě, že chcete umístit trezor do patra s nezpevněnou podlahou či na nově položenou plovoucí podlahu, která by větší váhu také nemusela vydržet. Je třeba podotknout, že zde řešíme trezory nad 100 kg. Všechny menší váhy musí jakákoliv podlaha snést. V případě trezorů nad 100 kg se doporučujeme zamyslet nad tím, zda-li bude stát trezor na betonu či staré dřevěné podlaze která by váhu trezoru nemusela snést.

Jako další otázka kterou si spousta klientu pokládá je co, když se budu stěhovat, to bude peněz za přepravu trezoru a vystěhování trezoru ven z baráku. Ano je to velmi zásadní otázka. Velký těžký trezor si lidé kupují většinou v případě, že jsou již zabydleni a plánují v domě či bytě zůstat hodně let.

Manipulace s trezory

Volá nám spousta klientů a vyhledává trezory na zbraně s nízkou váhou. Ano máme takové v nabídce a to Rottner GUN-1  s 8 kg, Rottner GUN-5 se 16 kg a Rottner GUN-5 EL se 16 kg, ovšem je třeba říci, že se jedná o „ plechové skříně„. Majitelé zbraní si je ovšem pořizují právě kvůli možnosti se skříni kdykoliv manipulovat do budoucna a díky tomu že jsou skříně dost často umístěny právě na půdách s nezpevněnou podlážkou.

Manipulace s těžšími trezory může být problémová, ovšem ne nemožná, v dnešní době existuje spousta vozíků automatických, se kterými se téměř nenadřete. Není třeba mít takový vozík, doma, dají se velmi jednoduše zapůjčit u různých firem po ČR a SK.

My Vám trezory nad 10.000,- Kč s DPH vyneseme až na místo určení a to zdarma!

Doprava trezorů

SAFFORT poskytuje všem svým klientům dopravu zdarma na všechny typy levných sejfů i těžkých trezorů. Dopravou myslíme všechny menší vesničky či velká města, na tom nezáleží. Nerozlišujeme tak, zda-li má trezor 1 kg či 1000 kg, ani zda-li stojí 250,- Kč či 100.000,- Kč. Jsme prostě fér vůči svým zákazníkům a snažíme se tímto krokem vycházet vstříc na úkor našich obchodních marží, protože spokojený klient je pro nás to nejzásadnější!

V otázkách dopravy, manipulace či stěhování trezorů nás neváhejte kontaktovat a my Vám vše rádi vysvětlíme.