Trezory do zdi a podlahy

Trezory do zdi a podlahy

 

Velmi oblíbeným typem trezoru, jsou trezory do zdi či podlahy. Tyto typy trezorů, jsou určeny k zazdění do zdi, nezáleží na materiálu. Tyto typy trezorů mají méně chráněné boční stěny.

U trezorů do zdi není třeba řešit tloušťku bočních stěn, nejdůležitější je totiž pouze přední stěna tedy dvířka. Dvířka u těchto typů sejfů jsou totiž jediné které jsou vidět. Boční stěny jsou chráněny samotnou zdí.

Obvykle dosahuje vnitřní tloušťka dveří trezorů do zdi až 60mm. Vnější deska dveří je vyrobena z kvalitní oceli o šířce 6 mm. Zámek je chráněn mangonovo ocelovou deskou s motýlkovým zámkem. Existuje hned několik variant zámků a to klíčový, elektronický a kombinační zámek.

 

Trezory k zazdění lze pořídit od těch nejmenších velikostí až po trezory při rozměrech 45cm. Je vždy potřeba uvážit tloušťku stěny, věci které budete do sejfů umísťovat a samotné umístění trezoru.

V trezorech do zdi se doporučují uchovávat věci jako hotovost, šperky, hodinky, flash disky aj.

Dalším velmi oblíbeným typem trezoru k zazdění je trezor do podlahy. Jedná se o typ sejfu, který je považován za nejbezpečnější variantu před zloději. Zloděj málokdy počítá s tím, že máte své cennosti schované pod podlahou.

Prodejní cena těchto typů trezorů je velmi příznívá a dovolit si je může opravdu každý.Nejlépe si vyberete trezor online, bez starostí a zbytečného navštěvování obchodů. Naše trezory jsou dostupné s dopravou zdarma po všech městech nejen v Praze, Brně, Ostravě ale i v každé menší vesničce.

 

Váš SAFFORT

logo