Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Trezory do zdi a podlahy

Trezory do zdi a podlahy

Trezory do zdi a podlahy

Trezory do zdi a podlahy

 

Velmi oblíbeným typem trezoru, jsou trezory do zdi či podlahy. Tyto typy trezorů, jsou určeny k zazdění do zdi, nezáleží na materiálu. Tyto typy trezorů mají méně chráněné boční stěny.

U trezorů do zdi není třeba řešit tloušťku bočních stěn, nejdůležitější je totiž pouze přední stěna tedy dvířka. Dvířka u těchto typů sejfů jsou totiž jediné které jsou vidět. Boční stěny jsou chráněny samotnou zdí.

Obvykle dosahuje vnitřní tloušťka dveří trezorů do zdi až 60mm. Vnější deska dveří je vyrobena z kvalitní oceli o šířce 6 mm. Zámek je chráněn mangonovo ocelovou deskou s motýlkovým zámkem. Existuje hned několik variant zámků a to klíčový, elektronický a kombinační zámek.

 

Trezory k zazdění lze pořídit od těch nejmenších velikostí až po trezory při rozměrech 45cm. Je vždy potřeba uvážit tloušťku stěny, věci které budete do sejfů umísťovat a samotné umístění trezoru.

V trezorech do zdi se doporučují uchovávat věci jako hotovost, šperky, hodinky, flash disky aj.

Dalším velmi oblíbeným typem trezoru k zazdění je trezor do podlahy. Jedná se o typ sejfu, který je považován za nejbezpečnější variantu před zloději. Zloděj málokdy počítá s tím, že máte své cennosti schované pod podlahou.

Prodejní cena těchto typů trezorů je velmi příznívá a dovolit si je může opravdu každý.Nejlépe si vyberete trezor online, bez starostí a zbytečného navštěvování obchodů. Naše trezory jsou dostupné s dopravou zdarma po všech městech nejen v Praze, Brně, Ostravě ale i v každé menší vesničce.

 

Váš SAFFORT

logo