Trezor s biometrickým zámkem Burg Wächter ( zámek na otisk prstu )

Konečně můžeme říci že na české i slovenské trhy konečně dorazily zámky s kvalitním biometrický zámkem k trezorům.

.


Na trzích se již vyskytovaly trezory i sejfy s biometrickým zámkem, ovšem jednalo se o nekvalitní, necertifikované zámky, které disponovali většinou " certifikovaným " elektronickým zámkem a otisk prstu sloužil spíše jako pozlátko jdoucí ve stopách pokroku.


U těchto sejfů většinou obdržel platný certifikát " dodatečný " elektronický zámek a biometrický zámek byl většinou jen na parádu.

Dnešní doba smart phone technologie a domovních zámků, kde se biometrické zámky využívají již poměrně dlouho, ovšem vyžaduje vývoj i v oblasti trezorové techniky a proto dorazily na naše trhy biometrické zámky továrny Burg Wächter.

Biometrické zámky nejsou vázány pouze na jednoho uživatele, ale může je ovládat až 24 uživatelů. Trezory lze otevírat buďto za pomocí otisku či za pomocí elektronického zámku. Samozřejmě rychlejší a pohodlnější vždy bude otisk prstu. Dost klientů ovšem samotnému biometrickému zámku nebude důvěřovat. Vše funguje v podstatě na stejné bázi jako u chytrých telefonů, až na to že mobilní telefon je vázán na jednoho uživatele.

.

Certifikovaný biometrický zámek je prozatím dostupný pouze u trezorů vyšších bezpečnostních tříd a v cenách od 60.000 Kč/2.220 EUR.

Všechny trezory podléhají certifikacím : Zámek třídy B,  homologovaný dle VdS a certifikováno dle ECB.S dle EN 1300.

Trezory se zámkem na otisk prstu tak považujeme za krok dopředu a za nás určitě schvalujeme.
Doufáme, že Vám velmi brzy nabídneme i trezory s otiskem prstu v nižších cennových hladinách.Nyní pro Vás máme připraveny 3 modely v kombinaci elektronický zámek + biometrický zámek.

V případě že byste hledali menší provedení či levnější provedení trezoru s biometrickým zámkem, prosíme kontaktujte nás na naší lince 800 900 789 či e-mailu info@saffort.cz . Náš partner Bürg Wachter je velmi flexibilní a společně tak nelezneme řešení pro Vaší firmu či domácnost.