Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Trezory na zakázku

Trezory na zakázku

Trezory na zakázku

Není to všeobecně známé, ale ano i trezor si můžete nechat sestavit na vaše přání, stejně tak i zvolit barevné provedení či nechat trezor polepit vašimi oblíbenými motivy.

Zakázkové trezory nabízíme na Saffort.cz a Saffort.sk také a to konkrétně od dvou významných továren.

Zakázkové trezory

Mezi specialistu na zakázkové trezory patří společnost LIKTOR. Jedná se o Maďarskou továrnu, která se specializuje na luxusní zbraňové trezory. Tyto zbraňové skříně patří mezi nejkrásnější a nejlépe zpracované trezory v Evropě. Zbraňové trezory Liktor jsou výhradně vyráběny z kvalitního masivu. Řezbářské práce provedené na samotných trezorech jsou stejně tak úchvatné. Detaily, které tyto trezory nabízí, doplní skvěle například chaty, kostely, sruby a domy designované do dřeva.

Zakázkové trezory na zbraně

U zbraňových trezorů je možné si zvolit i barevné provedení podkladu z kůže. Vše je šité ručně! Je možné zvolit barvu podsvícení i barvu chromování úchytek a samotných držáků na zbraně. Všechny zbraňové trezory Liktor disponují tvrzeným certifikovaným neprůstřelným sklem. Doprava, instalace vždy zdarma! Záruka 2 roky! Neváhejte se proto poradit přímo s odborníky na saffort.cz.

Bezpečnostní skříně na zakázku 

Specialistou ne tak přes design jako přes zakázkovou výrobu je česká továrna T-SAFE. Trezory továrny T-SAFE jsou na trhu již velmi dlouho a stali se jedním z předních prodejců i výrobců trezorů. Továrna soustředí prodej trezorů primárně v České republice a to právě proto, aby mohla vyhovět individuálním požadavkům či větším zakázkám státních institucí, bank i fyzických osob. Trezory T-SAFE sice nepatří mezi nejlevnější, ale je nutné říci, že trezor si nekupujete každý měsíc a proto je třeba za kvalitu zaplatit. T-SAFE používá u svých trezorů především zámky německého výrobce MAUER, což dává trezorům právě tu bezpečnost, co od trezorů každý očekává. V nabídce má továrna i spousty skříní na zbraně a zbraňových trezorů.

Všechny zbraňové trezory této značky jsou certifikovány a splňují 15 RU a disponují zámkem třídy „ A „. Veškeré individuální úpravy, což je počet polic, výška, šířka, hloubka, typ zámku a počet děr k ukotvení můžete dopředu prodiskutovat s námi na Saffort.cz. Pokud přemýšlíte nad tím, že zakázková výroba bude drahá, není tomu tak, například police navíc Vás vyjde od 300,- Kč do 500,- Kč, vše záleží na typu a bezpečnostní třídě trezoru.