Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Trezory a zámky nové generace MOTTURA

Trezory a zámky nové generace MOTTURA

ejfy se zámky nové generace MOTTURA

 

MOTTURA je italská firma vyrábějící pravděpodobně nejbezpečnější pancéřové dveře na světe jakož i trezory a zámky pro trezory, které se vyznačují mimořádně vysokou úrovní bezpečnosti, kvality a designu. MOTTURA představuje významné inovace v oblasti trezorů a každý rok přijde s několika novinkami. Exkluzivní a jedinečné inovace předložený MOTTURA v roce 2012 továrna přišla s kombinačním 4-zámkovým zámkem. Od té doby se tímto inspirovalo více firem.
V roce 2012 představila MOTTURA bezpečnostní pojistku, která dle mého názoru, nemá ani jedinou nevýhodu.

Trezory a zámky nové generace MOTTURA

Jak trezor s takovým zámkem funguje?

Chcete-li trezor odemknout, je třeba nastavit 4 zámky do polohy do které jste je původně nastavili a zafixovali kód. Každý ze zámků lze otáčet o 20 různých poloh, což znamená že zde existuje až 160.000 možných kombinací.

Proč takový trezorový zámek je unikátní a považujeme ho za perfektní řešení?


⦁ Zabezpečení: Zámek je certifikován v souladu s evropskou normou EN 1300 - třída aplikovaná na zámky trezoru.
⦁ Pohodlí: Není třeba nosit klíč sebou
⦁ Pohodlí: Tento zámek nemá baterie- takže nepotřebuje žádnou údržbu.Oproti elektronickým zámkům kde mohou dojít baterie.
Pohodlí: Je velmi snadné změnit kombinaci odemknutí trezoru. Samozřejmě, můžete tak učinit pouze v případě, je-li trezor otevřen.
Pohodlí: Trezory od MOTTURA uvítají hlavně starší lidé, kterým se velmi často nelíbí zadávání elektronického kódu do trezoru.

Trezory a zámky nové generace MOTTURA


Trezory MOTTURA si můžete zakoupit na našich stránkách www.saffort.cz. Prodej trezorů Mottura je vyhrazen pouze pro společnost SAFFORT v ČR a na Slovensku.


V Praze, Brně i ostatních částech české republiky doručujeme vždy zdarma. Sejfy Mottura naleznete v sekci trezory do zdi a trezory do podlahy.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.


Váš SAFFORT