Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezory OLOMOUC

Trezory OLOMOUC

Trezory v Olomouci

I když v Olomouci neprodáváme trezory v kamenném obchodě, můžete si koupit trezory v Olomouci online na internetovém obchodě Saffort za rozumnou cenu a my je doručíme do vašeho domu. Snažíme se doručit sejfy co nejbliže k vašemu domovu nebo firmě a zároveň prodáváme trezory za přijatelné ceny. Naši přepravci jsou standardně vybaveni rudlíkem a budou se snažit vám s výnosem trezoru pomoci. V e-shopě Saffort najdete v Olomouci bezpečné nábytkové trezory pro domácnosti, kanceláře, hotely a další typy trezorů za velmi výhodné ceny. Společnost Saffort poskytuje trezory v Olomouci od výrobců jako: továrna Techonomax s trezory s elektronickým zámkem a certifikáty S1, Rakouská továrna Rottner, Bulharská továrna Valberg a italská továrna Mottura. Pokud jste majitelem loveckých zbraní, rozhodně nechcete, aby se k nim dostaly vaše děti. Aspoň jeden typ skříní a trezorů na zbraně by měl mít doma každý, kdo vlastní dokonce i jeden kus krátkých nebo dlouhých zbraní. Je nutné zabezpečit vaše zbraně proti krádeži a nejdůležitějšímu zajištění bezpečnosti Vaší rodiny a především zvědavých dětí. Naše trezory splňují zákonné podmínky a certifikáty pro ukládání dlouhých a krátkých zbraní a munice.

 

Bezpečně si můžete zakoupit trezory v Olomouci z domova online na e-shop bez jediného kroku do obchodu. Saffort v Olomouci poskytuje trezory od výrobců jako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner. Naše obchody Saffort naleznete v případě, že zadáte do vyhledávání Trezory Olomouc, Trezory v Olomouci či Trezory Olomouc a trezory z Olomouce, ve všech případech najdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk nebo Saffortszef.hu

Kriminální statistiky v Olomouci a České republice

V České republice zahrnuje celá kriminalistická statistika i vniknutí do majetku, tedy krádeže v domácnostech: pachatelé, stejně jako v předchozích letech, spáchali většinu trestných činů vniknutím do cizích domácností či firem (více než 53% z celkového počtu zaznamenaných trestných činů) a jako minulý rok došlo k poklesu tohoto typu trestné činnosti. V roce 2015 policisté zaregistrovali 5585 majetkových trestných činů, to je o 1206 případů méně než v roce 2014.

Index kriminality jako počet zločinů na 100 000 obyvatel v Brně pro období od května 2017 do 2018 došlo k 233 vloupáním do soukromých objektů a 132 chatových domků.

Váš SAFFORT OLOMOUC