Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezory Brihard

Trezory Brihard

BRIHARD trezory                     

O výrobci                                  

značka malých sejfů a mini trezorů Brihard, naleznete na Evropském trhu nově. Trezory Brihard jsou výrobním artiklem a dítětem naší společnosti SAFFORT. Na základě spousty požadavků od klientů po celém světě na levné trezory vhodné do domácností, jsme se rozhodli vytvořit škálu trezorů Brihard. 

Malé trezory Brihard jsou aktuálně distribuovány přes spousty partnerů jak v ČR tak v Evropě. Trezory Brihard naleznete opravdu všude. Na trhu již dříve kolovaly zvěsti ohledně trezorů Comsafe a jiných lacinných trezorů, které bylo údajně možné otevřít zapomocí " brambory" a běžného bouchnutí z horní části trezoru, přitom se otevřel elektronický zámek.

Tyto testy nepovažujeme za seriózní. Netvrdíme že na trhu se neobjevují vadné produkty, ovšem klientí musí počítat s tím, že si kupují necertifikovaný, tedy neatestovaný trezor pro domácí použití na minimální hotovost a né příliš hodnotné cennosti.

Počítejte vždy s tím, že při pořízení trezoru Brihard v cennové hladině od 500,- CZK do 5000,- CZK vždy pořízujete trezor, který většinou plní certifikaci Z1,Z2 či S1 evropských směrnic.

Trezory Brihard tedy narovinu zařazujeme mezi trezory necertifikované s velmi malým stupněm zabezpečení, ovšem slouží právě pro základní účely a pro úschovu menší hotovosti či cenností. Samotná obsluha je velmi jednoduchá. Naleznete u nás trezory s elektronickým či klíčovým zámkem.

Přemýšleli jste jak schovat klíče od drahého vozu, peníze či šperky před svými dětmi či návštěvou vašeho domova? Právě proto zde trezory Brihard jsou.

                      

 

                                                                    

 

Kde koupit trezory Brihard?
V současné době si můžete zakoupit své produkty na internetovém obchodě Saffort. Nové trezory na prodej jsou k dispozici, abyste k okamžitému dodání. Většina trezorů z BRIHARD  bezpečná a je vybavena elektronickými zámky. Výrobky špičkové kvality prodáváme za rozumnou cenu, když vezmeme v úvahu výhody a pozitivní vlastnosti, které trezory BRIHARD poskytují.
Tyto produkty můžeme dodat do Prahy, Bratislavy, Trnavy, Plzně, Ostravy, Prešova a dalších měst měst a každé další vesnice či města.

Jak si vybrat nejlepší trezor od firmy BRIHARD?
Za prvé, každý produkt má podrobný popis tedy najít přesné specifikace není problém. K dispozici je filtr který vám vyselektuje jen to co hledáte. Pokud si nejste jisti co koupit raději volejte či piště naším specialistům abyste dostali přesně to co hledáte.

 

 

                                                                                                                       

 

Výrobní linka
BRIHARD trezory vyrábí a poskytuje téměř vše v oblasti zabezpečení:
tedy trezory domácí, vysoké, malé sejfy.

Doporučení od našich specialistů

Pokud hledáte vysoce kvalitní a certifikovaný trezor, BRIHARD je jednou z nejlepších možností na trhu. Elektronické zámky, zabudované do každého produktu, jsou mnohem bezpečnější než jejich mechanické protějšky, takže máte okamžité bezpečnostní výhody oproti jiným produktům. Materiál ze kterých se trezory BRIHARD vyrábějí jsou bezkonkurenční. Trezory jsou kvalitně zpracované. Celkově jsou postaveny tak, aby vydržely nátlak zlodějů.

Většina produktů tohoto výrobce, které prodává Saffort, může být namontována téměř kdekoli. Velké trezory jsou těžké ale i tak je nutné je kotvit. Schovávejte trezory do stěn, šatních skříní a sklepů! Nevystavujte trezory na obdiv okolí.

 

Váš SAFFORT

 

logo