Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Trezory Konsmetal - Vysoká kvalita zaručena!

Trezory Konsmetal - Vysoká kvalita zaručena!

KONSMETAL trezory | Saffort

SAFFORT je jedním z výhradních prodejců trezorů konsmetal již v 5 evropských zemích.

KONSMETAL trezory se značí vysokou úrovní zabezpečení, vysokou kvalitou a zároveň velmi slušnými cenami.

Většina výrobků bylo certifikováno v návaznosti na evropské normy EN144450 (v souladu s S1 a S2 třídami) a EN1143-1. Zde naleznete většinu trezorů v bezpečnostních třídách 0 až VIII. To znamená, že produkty výrobce jsou vhodné pro soukromé uživatele, podniky a dokonce i pro banky. Výrobce také vyrábí depozitní trezory, a jejich rozsah zahrnuje i zbraňové trezory, speciální trezory používané pro sběr a zpracování hotovosti v maloobchodních společnostech a bankovních divizích. Kromě toho jsou KONSMETAL zbraňové trezory certifikovány dle evropské normy EN14450 unie a jsou v souladu s S1 třídou což znamená, že tyto výrobky splňují požadavky mnoha zemí Evropské unie pro držení a uchovávání zbraní a střeliva.  Výrobce Konsmetal vyrábí také luxusní a zakázkové trezory, tedy jejich rozsah je opravdu velký. 

Konsmetal poskytuje možnost vybrat si trezor na klíč či trezor s elektronickým zámkem i zámky kombinační a mechanické. Zámky pro KONSMETAL trezory jsou certifikovány podle normy Evropské unie, který reguluje trezorové zámky EN1300 a vyhovuje tak třídám A, B a C.

Konsmetal byl jedním z prvních výrobců v trezorovém odvětví, které zavedla normu řízení jakosti ISO 9001.Vysokou kvalitou tak továrna získala zakázky pro NATO a stala se tak výhradním dodavatelem trezorové techniky.

Všechny KONSMETAL trezory jsou vyráběny v továrně společnosti v Nidzica, Polsko. Tato továrna je jednou z nejmodernějších polských závodů tohoto typu výrobku. Velké investice do tohoto závodu si vyžádaly nákupy nejmodernější techniky pro zpracování oceli a výrobu trezorů v nejvyšší kvalitě.

Konsmetal věnuje velkou pozornost vývoji tržeb v exportních trzích; Proto se podílejí na mezinárodních výstavách, například SECUREX v Polsku, Security Essen v Německu, Praktický svět v Německu, EXPOPROTECTION ve Francii. Z tohoto důvodu musí výrobce vyvážet své produkty do všech těchto zemí, mezi nejnovější se tak řadi díky SAFFORT Česká republika a Slovensko.

Nejen, že je Konsmetal kvalitním výrobcem ale zákazníci SAFFORT také oceňují skutečnost, že produkty tohoto výrobce skutečně vyváží fakt, že kupují robustní a kvalitní trezor za nesrovnatelné ceny na českém a slovenském trhu Hledáte-li tedy bezpečnost, vysokou třídu zabezpečení tak doporučujeme vždy porovnat Konsmetal s jinými výrobci v naší nabídce, minimálně zjistíte, že váha trezoru, tedy síla oceli a samotná vystýlka trezoru je uplně někde jinde. Proto výrobce vyhrává spoustu soukromých a národních soutěžích, které vyžadují kvalitu, certifikáty jednotlivých  bezpečnostních směrnic. Konsmetal tak nabízí spolehlivost výrobce a konkurenceschopné ceny.

 

Váš SAFFORT