KONSMETAL trezory | Saffort

SAFFORT je jedním z výhradních prodejců trezorů konsmetal již v 5 evropských zemích.

KONSMETAL trezory se značí vysokou úrovní zabezpečení, vysokou kvalitou a zároveň velmi slušnými cenami.

Většina výrobků bylo certifikováno v návaznosti na evropské normy EN144450 (v souladu s S1 a S2 třídami) a EN1143-1. Zde naleznete většinu trezorů v bezpečnostních třídách 0 až VIII. To znamená, že produkty výrobce jsou vhodné pro soukromé uživatele, podniky a dokonce i pro banky. Výrobce také vyrábí depozitní trezory, a jejich rozsah zahrnuje i zbraňové trezory, speciální trezory používané pro sběr a zpracování hotovosti v maloobchodních společnostech a bankovních divizích. Kromě toho jsou KONSMETAL zbraňové trezory certifikovány dle evropské normy EN14450 unie a jsou v souladu s S1 třídou což znamená, že tyto výrobky splňují požadavky mnoha zemí Evropské unie pro držení a uchovávání zbraní a střeliva.  Výrobce Konsmetal vyrábí také luxusní a zakázkové trezory, tedy jejich rozsah je opravdu velký. 

Konsmetal poskytuje možnost vybrat si trezor na klíč či trezor s elektronickým zámkem i zámky kombinační a mechanické. Zámky pro KONSMETAL trezory jsou certifikovány podle normy Evropské unie, který reguluje trezorové zámky EN1300 a vyhovuje tak třídám A, B a C.

Konsmetal byl jedním z prvních výrobců v trezorovém odvětví, které zavedla normu řízení jakosti ISO 9001.Vysokou kvalitou tak továrna získala zakázky pro NATO a stala se tak výhradním dodavatelem trezorové techniky.

Všechny KONSMETAL trezory jsou vyráběny v továrně společnosti v Nidzica, Polsko. Tato továrna je jednou z nejmodernějších polských závodů tohoto typu výrobku. Velké investice do tohoto závodu si vyžádaly nákupy nejmodernější techniky pro zpracování oceli a výrobu trezorů v nejvyšší kvalitě.

Konsmetal věnuje velkou pozornost vývoji tržeb v exportních trzích; Proto se podílejí na mezinárodních výstavách, například SECUREX v Polsku, Security Essen v Německu, Praktický svět v Německu, EXPOPROTECTION ve Francii. Z tohoto důvodu musí výrobce vyvážet své produkty do všech těchto zemí, mezi nejnovější se tak řadi díky SAFFORT Česká republika a Slovensko.

Nejen, že je Konsmetal kvalitním výrobcem ale zákazníci SAFFORT také oceňují skutečnost, že produkty tohoto výrobce skutečně vyváží fakt, že kupují robustní a kvalitní trezor za nesrovnatelné ceny na českém a slovenském trhu Hledáte-li tedy bezpečnost, vysokou třídu zabezpečení tak doporučujeme vždy porovnat Konsmetal s jinými výrobci v naší nabídce, minimálně zjistíte, že váha trezoru, tedy síla oceli a samotná vystýlka trezoru je uplně někde jinde. Proto výrobce vyhrává spoustu soukromých a národních soutěžích, které vyžadují kvalitu, certifikáty jednotlivých  bezpečnostních směrnic. Konsmetal tak nabízí spolehlivost výrobce a konkurenceschopné ceny.

 

Váš SAFFORT