Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Trezory se slevou

Trezory se slevou

Slevy na trezory

Vážení klienti, dovolujeme si Vám představit trezory v akci na našich e-shopech Saffort.cz a Saffort.sk.

Slevy na trezory vytváříme na základě aktuálních situací a požadavcích od klientů. Naši specialisté připravuji vše svědomitě a v takovém rozsahu aby naše nabídka zaujala opravdu každého klient hledajícího trezor či domácí sejf.

Největší poptávka je po zbraňových trezorech a proto i naše nabídka se soustředí primárně na zbraňové trezory nejprodávanějších značek evropského trhu.

Bezpečnostní trezory

Jsme specialisté na bezpečnostní a ohnivzdorné trezory všech evropských i českých bezpečnostních tříd a proto uplatňujeme slevy právě i na tyto oblíbené typy trezorů.

Neváhejte si vybrat i ze sejfů v akci. Malé sejfy do každé domácnosti, dílny či kanceláře jsou opravdu za bezkonkurenční ceny na trhu.

Trezory Brihard Home a Brihard Family

Jako příklad Vám můžeme dát malý sejf s klíčovým zámkem Brihard Home Pistol či jeho většího bratra Brihard Family Key ( bývalý Brihard Pistol XL ), které jsou jedny z nejprodávanějších typů sejfů na evropských trzích. Malých domácích sejfů s prodá na stovky kusů měsíčně a to pouze v české a slovenské republice. Vybrat si můžete z elektronických či klíčových sejfů.

Trezory Protector

robustnějších tříd domácích sejfů Vám doporučujeme sejfy skupiny Protector, tyto sejfy jsou naším novým produktem a už nyní si prorazily cestu na výslunní. Váha, tedy robusnost oceli vs cena jsou nesrovnatelné!

Trezory Konsmetal

Z třídy bezpečnostních, tedy certifikovaných trezorů v bezpečnostní třídě minimálně Z2, Z3 či S1 a jiných vyšších tříd si Vám dovolujeme doporučit trezory Polské továrny Konsmetal která působí na trzích s trezory již 30 let a jejich trezory patří mezi nejoblíbenější mezi bankovními ústavy. Toto naznačuje to, že trezory jsou bezpečné! Doporučujeme řadu  trezorů SL/67 či SL/45 v bílém provedení. Právě na tyto trezory se vztahuje akce!

Trezory na zbraně

Z třídy zbraňových trezorů se pak vztahuje akce a velmi příjemná sleva na trezory české továrny T-SAFE a to konkrétně SZ 3 M 10, což je krásný a bytelný trezor na 10 dlouhých zbraní!

Jako další pak opět trezor s elektronickým zámkem na 10 dlouhých zbraní Konsmetal MLB150S/6 E či s klíčovým zámkem, kombinovaný trezor na 6 zbraní Konsmetal MLB150D/6.

Sleva

Máte-li zájem o množstevní slevu, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi se domluvíme na konkrétních cenách.