Vodotěsné trezory a ohnivzdorné trezory SentrySafe

V dnešní době je bohužel třeba chránit se nejen před krádežemi, kterých je každoročně více a více, ale zároveň je třeba se chránit i proti živelným pohromám což jsou požáry a povodně.

Protipožární trezory

Protipožárních trezorů nabízíme obrovskou škálu na našich e-shopech saffort.cz a saffort.sk, ovšem ne mnoho z nich jsou kombinace trezorů proti povodním a zároveň trezory proti požáru.

Americká společnost SentrySafe založená již v roce 1930 v USA, která je distribuována přes sklady rakouské továrny Rottner ovšem tuto kombinaci nabízí!

Trezory SentrySafe

Všechny trezory SentrySafe jsou testovány dle amerických norem UL a zároveň jsou díky silným čepům velmi dobře chráněny proti vloupání. Sejfy tak vypadají i jsou velmi robustní!

Trezory s USB

Trezory nabízí i externí připojení přes USB konektor, konkrétně typy SFW123GTF a QE5541. Lze tak připojit váš laptop či jiné zařízení skrz zavřený trezor či nechat dobít energii laptopu uvnitř trezoru.

Trezory FIREBIRD

Mezi velmi oblíbené patří trezory SentrySafe FIREBIRD, které svou velikostí a úložným prostorem nabízí vše potřebné. Ceny u kombinace vodotěsných a ohnivzdorných trezorů jsou velmi příjemné a všechny se tak pohybují v průměru okolo 15.000,- Kč s DPH.

Našim klientům tak poskytujeme 100% garanci na tyto výrobky spolu s 2 letou zárukou. Dostupnost těchto trezorů se pohybuje od 5 do 20 dnů. Doprava je vždy zdarma!