100% záruka na vrácení zboží

SAFFORT – největší výběr trezorů na jednom místě. U nás můžete bez obav nakoupit on-line, protože nabízíme záruku vrácení 100% peněz až měsíc po zakoupení.

Pokud budete z nějakého důvodu nespokojeni s nákupem trezoru, nebo Vám nebude pasovat zbraň do trezoru díky své délce, můžete jej vrátit. Saffort vám vrátí celou částku vámi zaplacenou za trezor. Vy nás kontaktujete, my si pro trezor na vlastní náklady přijedeme. Je třeba jen vrátit zboží v originálním obalu a ujistit se, že je ve stavu, v jakém bylo prodáno, tedy nepoškrábané, nepromáčknuté. Chcete-li trezor vrátit, využijte, prosím, naši bezplatnou plnou záruku a zavolejte nám či nám napište na info@saffort.cz a na všem se domluvíme.

  • Trezor může vrátit do 30 dnů od data nákupu.
  • Trezor musí být v původním stavu tak, jak byl prodán, a zabalen v originálním obalu. ( Přebalen folií minimálně aby proběhl transport trezoru zpět do našeho skladu v pořádku ).
  • Pokud je hmotnost trezoru větší než 30 kg, objednáme závozníka který spolu s kolegou z přepravní společnosti snese trezor u patra dolů.
  • Po obdržení vrzáceného zboží je trezor zkontrolován zástupcem saffort.cz (obvykle do 3-4 dnů po odeslání zásilky). Prostředky jsou zaslány zpět na účet klienta cca do 2-4 dní.