Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Pokladničky a Boxy

Hledáte malé uzamykatelné pokladničky pro vaše děti či hledáte malé krabičky na klíč pro uložení pinů, pasů, nábojů a jiných menších dokumentů? Právě v této kategorii naleznete to co hledáte.Na Saffort se zabýváme i prodejem malých skříněk, pokladniček a boxů, pro uložení všech možných menších předmětů. Klíčů, mincí, dokumentů a hotovosti. Boxy jsou uzavíratelné vždy pomocí klíče a jsou velmi lehké a přenosné. Boxy nabízíme v několika různých velikostech a barvách. Zámek poskytuje malou úroveň zabezpečení a proto nedoporučujeme ponechávat v pokladničkách žádnou větší hotovost, pro tento účel doporučujeme minimálně menší typy sejfů Brihard Junior či HomeSafe HV15.

Zobrazit více