Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Skříňky na klíče

Představme si scénu : právě jste se vrátili domů a vše, co chcete udělat, je odpočívat. Vložili jste si ruku do kapsy, a stojíte před dveřmi domu. Zjištění že jste si nechali klíče v práci nebo jste si je ráno nevzali vůbec a jsou zabouchnuté doma je hrozné. Čekání a investice za zámečníka je hrozná představa. Co pokud byste si mohli schovat klíče do ochrané schránky někde poblíž jako rezervu? Co takhle skříňka na klíče? Co takhle klíčový trezor, bezpečnostní schránka na klíče?Dny, kdy bylo šikovné nebo bezpečné nechat klíč za květináčem nebo pod rohožkou jsou pryč. Zkusme se tedy zamyslet jak Vám skříňka na klíče, krabička na klíče či dobře schovaný box na klíče může ulehčit život.

Zobrazit více