Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezor na dlouhé zbraně

Saffort je vedoucím a významný prodejcem trezorů se sídlem v České Republice. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi a mnoha můžeme se pochlubit deseti tisíci spokojenými zákazníky a velmi významnými státními partner. Jsme Váš specialista na trezory.

Bezpečné uložení dlouhých zbraní je nutností. Nejen kvůli pohodlí, ale především bezpečnosti a bezpečnosti vašeho okolí a příbuzných, zejména dětí. Chápeme, jak nutné je zakoupit kvalitní trezor a proto prodáváme pouze certifikované vysoce kvalitní výrobky spolu s necertifikovanými ale přesto robustními a pevné certifikoané trezory a skříně, které oceňují majitelé zbraní na celém světě. Ať už hledáte lehkou skříň , či trezor s neprůstřelným sklem, vše najdete v nabídce online na Saffort.

Zobrazit více
Ukázat 15 30 45 produktů na stránce
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2