Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezor na zbraně s certifikátem

Trezory na zbraně s certifikátem jsou tim nejžádanějším artiklem na našich trzích. Proč? Protože je v dnešní době již povinnost uchovávat registrované zbraně bezpečně. Zákon o uchovávání zbraní je pro držitele zbraní nekompromisní. Certifikované trezory na zbraně považujeme za to nejlepší co můžete pro svou domácnost či firmu udělat. Nikdo cizí se k vaší zbrani nedostane a v případě že ano, pak vždy dostanete od vašeho certifikovaného trezoru dokument prokazující že jste měli zbraň bezpečně uchováni, tak je štítek prokazující certifikaci navařen na vnitřní stěně dveří.

Zobrazit více
Ukázat 15 30 45 produktů na stránce
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2