Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezory na lovecké zbraně

Každý z nás vlastní něco, co je třeba chránit před zloději či živelnými pohromami : šperky, cenné papíry nebo to může být méně luxusnějí věci jako fotky, data disky, smlouvy, rodné listy, pasy atd.. ale to nejdůležitější co se musí schovat jsou zbraně a to hlavně dětem aby nedošlo k neštěstí a před zloději kteří by mohli někomu ublížit. Nejběžnějšími loveckými zbraněmi jsou pušky a brokovnice. Průměrná délka brokovnice délky brokovnice je v rozmezí 24 palců až 30 palců. Zákazníci by proto měli hledat trezory na lovecké zbraně, které jsou nejméně 40 palců vysoké a 30 palců široké.

Zobrazit více
Ukázat 15 30 45 produktů na stránce
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2