Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezory podle značky

Vyberte si trezor dle továrny o kterou máte zájem. V naší nabídce naleznete trezory největších evropských továren od Itálie, Německá, Polska, Rakouska, Slovenska, Litvy i České republiky. S výběrem trezoru či sejfů Vám velmi rádi pomůžeme, přeci jenom odborníkem přes trezory se nikdo nerodí ani nevyučí.

Zobrazit více
Jak vybrat trezor? Jen 4 kroky k ideálnímu trezoru
Vybrat
DESIGNHUETTE Nabídka trezorů od výrobců (9)
ABUS Nabídka trezorů od výrobců (5)