Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Další typy trezorů

Saffort.cz a Saffort.sk- vše na jednom bezpečném místě. Nabízíme největší výběr z více než 1000 trezorů a sejfů, 16 let zkušeností a prvotřídních služeb. Doprava na všechny trezory zdarma. Obrovské slevy na trezory a sejfy. Naleznete u nás trezory volně stojící, certifikované trezory, archivační skříně, luxusní trezory, zakázkové trezory na zbraně, lovecké trezory, trezory do podlahy, nábytkové sejfy, protipožární trezory, bezpečnostní trezory, malé sejfy a jiné. Neváhejte nás kontaktovat. Využijte pohodlný a snadno fungující systém filtrování a a vyberte si tak bezpečně ten nejlepší. Naše webové stránky vám umožní vybrat si ten nejvhodnější produkt který odpovídá vaším potřebám. Bezpečně, online a rychle - to je naše specializace. Pomocí jednoduchého systému, nakoupíte u nás pohodlně a snadno. Volejte naši zelenou linku SAFFORT zdarma na 800 900 789. Naleznete u nás trezory českého výrobce trezory T-SAFE, trezory Rottner security, trezory Technomax, sejfy Brihard, trezory Konsmetal, trezory Mottura, trezory Liktor a jiné.

Zobrazit více
Ukázat 15 30 45 produktů na stránce
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 22
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 22